• Tomasz Basta

    • ginekolog
    • specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej. Absolwent Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Autor wielu badań i publikacji naukowych w tych dziedzinach. Założyciel krakowskiej Intima Clinic, w której na co dzień przyjmuje swoich pacjentów.
Tomasz Basta
specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej. Absolwent Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Autor wielu badań i publikacji naukowych w tych dziedzinach. Założyciel krakowskiej Intima Clinic, w której na co dzień przyjmuje swoich pacjentów.
Partnerem serwisu jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF 24