• Małgorzata Pielichowska

    • dietetyk
    • Małgorzata Pielichowska jest dietetyczką kliniczną i psychodietetyczką. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny (licencjat), SGGW w Warszawie (mgr) oraz Uniwersytet SWPS w Warszawie (psychodietetyka, studia podyplomowe). Wiedza i umiejętności, które posiada, pozwalają jej spojrzeć na człowieka jako całość, uwzględniając powiązania między soma a psyche, a zwłaszcza między zdrowiem jelit a kondycją mózgu. Opiekuje się pacjentami indywidualnymi, ale także współpracuje z wieloma instytucjami, gdzie dba o edukację prozdrowotną pracowników. Pracuje w Centrum Medycznym "Tu Się Leczy" w Gdańsku.
Małgorzata Pielichowska
Małgorzata Pielichowska jest dietetyczką kliniczną i psychodietetyczką. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny (licencjat), SGGW w Warszawie (mgr) oraz Uniwersytet SWPS w Warszawie (psychodietetyka, studia podyplomowe). Wiedza i umiejętności, które posiada, pozwalają jej spojrzeć na człowieka jako całość, uwzględniając powiązania między soma a psyche, a zwłaszcza między zdrowiem jelit a kondycją mózgu. Opiekuje się pacjentami indywidualnymi, ale także współpracuje z wieloma instytucjami, gdzie dba o edukację prozdrowotną pracowników. Pracuje w Centrum Medycznym "Tu Się Leczy" w Gdańsku.
Partnerem serwisu jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF 24