• Kamila Białek-Galas

    • dermatolog
    • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2008). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz European Academy of Dermatology and Venereology (EADV). Miłośniczka nowych metod diagnostycznych w dermatologii, które z powodzeniem stosuje w swojej codziennej praktyce lekarskiej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii ogólnej i estetycznej.Pracuje w klinice Sublimed.
Kamila Białek-Galas
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2008). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz European Academy of Dermatology and Venereology (EADV). Miłośniczka nowych metod diagnostycznych w dermatologii, które z powodzeniem stosuje w swojej codziennej praktyce lekarskiej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii ogólnej i estetycznej.Pracuje w klinice Sublimed.
rmf24.pl
Partnerem serwisu
jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF24