Od roku B:FIT aktywne bierze udział w największych wydarzeniach targowych na terenie całego kraju. Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego też szukamy inspiracji i z uwagą śledzimy trendy na rynku fitness nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Niezwykle ciekawi nowości udaliśmy się na Targi Rimini Wellness - największą tego typu imprezę w Europie. Ogromna powierzchnia 173 000 metrów kwadratowych wypełniona przez wiodące firmy branży, produkujące nowoczesny sprzęt i wyposażenie do klubów fitness, odzież sportową, zdrową żywność, kosmetyki oraz suplementy.

Targi w Rimini to nie tylko strefa wystawiennicza, ale również strefa aktywności, dla instruktorów i trenerów, ale też dla wszystkich, którzy kochają ruch, sport, taniec. Na 46 różnych tematycznie scenach przeznaczonych: 5 na  pilates, 5 na ćwiczenia w wodzie, 6 na taniec, 4 na indoor cycling, 17 na fitness, 5 na walking, 4 na jogę, prowadzone były treningi dla wszystkich chętnych. Każdy niezależnie od poziomu swoich możliwości fizycznych mógł wziąć w nich udział. Pod okiem wykwalifikowanej obsługi można było przetestować nowatorski sprzęt do ćwiczeń. Z racji propagowania zdrowego odżywiania szczególną uwagę skupiliśmy w strefie FOODWELL, gdzie zgłębialiśmy swoją wiedzę o nowe aspekty zdrowego odżywiania. Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczenia w panelu Zumba Fitness, prowadzonym przez Beto Pereza, który razem ze swoim zespołem rozpalił scenę do czerwoności i porwał ponad tysięczny tłum miłośników tego stylu do tanecznego szaleństwa.

Atmosfera, klimat, energia, radość i uśmiech uczestników Targów w Rimini był niepowtarzalny. Obserwowaliśmy nie tylko piękne, wysportowane sylwetki, ale przede wszystkim uśmiechnięte twarze ludzi, którzy kochają żyć aktywnie, w taki sposób na jaki pozwalają im predyspozycje, wiek czy czas.  Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że cel jaki obraliśmy "Zmieniania siebie z B:FIT " przez zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną jest naszą nie tylko pasją ale również misją. To był aktywny czas, z dużą dawką endorfin i ogromna dawka wiedzy.

Nie mogliśmy opuścić słoneczne Rimini bez naładowania baterii na plaży, oczywiście w towarzystwie naszego smoothie, które idealnie sprawdziło się jako odżywcza przekąska w upalny dzień.