Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, ale też okres beztroskiej zabawy. Świetną alternatywą dla treningu jest taniec i dobra zabawa w rytm muzyki. Szczególnie popularne w ostatnich latach stały się tańce latino i reggaeton, niezwykle dynamiczne i zmysłowe, wspaniale wpasowują się w wakacyjny klimat. Beztroski czas, ciepłe wieczory sprzyjają wieczornym szaleństwom. Taniec jest odpowiednią dawką ruchu dla osób w każdym wieku.

Marka B:FIT uwielbia każdą formę aktywności, dlatego szczególnie naszą uwagę zwrócił kubański Zespół Impacto, który rozgrzewa wakacyjne tłumy tego lata w nadmorskich klubach i nie tylko.

Latynoski czar członków zespołu oraz gorące rytmy zainteresowały ambasadorkę B:FIT Jolę Liszkowską - instruktorkę zumby i tańców latino, która tego lata prowadzi zajęcia i uczy podstaw bachaty na plaży.

Zespół powstał 1989r na Kubie, szybko zyskał popularność w swoim kraju. Jest laureatem najbardziej prestiżowego festiwalu Lukas Festival za clip Fuacata. Założycielem zespołu i jego liderem jest niezmiennie Guillermo Bastda El Personaje. Tego lata, po 8 latach przerwy odwiedził nasz kraj po raz dziewiąty. Formacja zatrzymała się nad morzem, gdzie gra koncerty na żywo w nadmorskich kurortach. Usłyszeć możemy największe autorskie hity zespołu oraz covery najpopularniejszych radiowych przebojów. Choć pogoda nad morzem nie rozpieszcza, w towarzystwie kubańskiej grupy gwarantowana jest gorąca atmosfera. Jeśli tylko czas pozwala zespół korzysta również z zaproszeń na koncerty w innych częściach naszego kraju.

Wspaniale jest móc potańczyć w rytm muzyki na żywo, szczególnie tej pochodzącej z serca Karaibów. Atmosfera na parkiecie jest wtedy niepowtarzalna. Dlatego nie dziwię się, że na każdym koncercie jest ogromna publiczność - przyznaje Jola.

Chcesz lepiej poznać zespół IMPACTO zajrzyj TUTAJ>>>


Zajrzyjcie na profile B:FIT na Facebookuna Instagramie!