Od dziś możesz zapisać się na bezpłatne szczepienie przeciw koronawirusowi. W tym celu wystarczy wypełnić formularz online. Gdy przyjdzie twoja kolej, dostaniesz powiadomienie.

zdj. ilustracyjne /Pixabay

By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy. KLIKNIJ

W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy wiekowej - dostaniesz maila na adres, który podałeś w powyższym formularzu.

Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.


Jak wygląda rejestracja seniorów?

Na szczepienie przeciw Covid-19 mogą się już rejestrować osoby, które skończyły 80 lat. Z kolei 22 stycznia będą mogli to zrobić seniorzy powyżej 70. roku życia.

Zapisać można się telefonicznie - dzwoniąc na infolinie pod numerem 989, kontaktując się z wybranym punktem szczepień oraz poprzez e-rejestrację. Aby z niej skorzystać, konieczne jest założenie profilu zaufanego. By ułatwić ten proces, uruchomiono nową usługę - tymczasowy profil zaufany dla seniorów 80+. 

Sprawdź, gdzie będzie można się zaszczepić

Kliknij na województwo w którym mieszkasz, by sprawdzić listę punktów szczepień w Twojej okolicy: