W sobotę (31 maja) rusza remont przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych w ciągu ulicy Stanety we Wrocławiu. To oznacza zmiany dla kierowców oraz pasażerów komunikacji miejskiej.

Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, remont potrwa około miesiąca, a ekipy będą pracować przy połówkowym zajęciu jezdni. 

W tym czasie przejazd przez ul. Stanety będzie możliwy tylko w jednym kierunku - od ul. Mulickiej i Gorlickiej w stronę r. Lotników Polskich. 

W przeciwnym kierunku objazd wyznaczono ulicami Kiełczowską i Mulicką. Ulica Mulicka na czas prowadzenia robót stanie się jednokierunkowa.

 

Zmiany w komunikacji miejskiej

Zmiany tras dotyczą linii: 121, 147, 150, 251, 911, 921, 931, 934 i 936. 

Roboty przygotowawcze do tej inwestycji trwają już od kilku dni. 

Przez cały czas trwania remontu parking dla samochodów na działce pomiędzy ul. Stanety a Kiełczowską będzie funkcjonował normalnie.