• Mateusz Durbas

    • dietetyk
    • Dietetyk kliniczny i sportowy. Szkoleniowiec, autor setek artykułów popularnonaukowych na temat żywienia i suplementacji diety w branżowych czasopismach oraz portalach internetowych. Współpracuje ze swoimi podopiecznymi w poradni dietetycznej SOMA GROUP zlokalizowanej w śródmieściu Krakowa, jak również regularnie prowadzi konsultacje żywieniowe w formie online. Specjalizuje się zwłaszcza w dietoterapii dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (zespół jelita drażliwego - IBS, zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego - SIBO, celiakia, refluks żołądkowo-przełykowy) oraz zaburzeniach endokrynologicznych (niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, cukrzyca, zespół policystycznych jajników - PCOS). Chętnie współpracuje również z osobami uprawiającymi sport rekreacyjnie, jak i wyczynowo.
Mateusz Durbas
Dietetyk kliniczny i sportowy. Szkoleniowiec, autor setek artykułów popularnonaukowych na temat żywienia i suplementacji diety w branżowych czasopismach oraz portalach internetowych. Współpracuje ze swoimi podopiecznymi w poradni dietetycznej SOMA GROUP zlokalizowanej w śródmieściu Krakowa, jak również regularnie prowadzi konsultacje żywieniowe w formie online. Specjalizuje się zwłaszcza w dietoterapii dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (zespół jelita drażliwego - IBS, zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego - SIBO, celiakia, refluks żołądkowo-przełykowy) oraz zaburzeniach endokrynologicznych (niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, cukrzyca, zespół policystycznych jajników - PCOS). Chętnie współpracuje również z osobami uprawiającymi sport rekreacyjnie, jak i wyczynowo.
Partnerem serwisu jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF 24