23-letni Kamil apeluje pomoc. Zbiera pieniądze na kosztowną operację rekonstrukcji ucha, która niestety nie jest refundowana. „Od urodzenia nie miałem łatwo, choć radzę sobie, jak mogę. Przeszedłem łącznie 8 operacji i wiele cierpienia - to wszystko na nic. Rany na duszy pewnie nie zagoją się nigdy … ” – pisze na stronie zbiórki.

Kamil Stawiarz urodził się jako wcześniak z prawą nieukształtowaną małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego. W dzieciństwie przeszedł wiele zabiegów rekonstrukcji ucha - niestety nieudanych. Teraz postanowił na własną rękę szukać specjalisty, który mógłby mu pomóc.

Operacji chce się podjąć światowej sławy chirurg prof. Adam Maciejewski, który dał mu wielką nadzieję, choć przyznał, że będzie to trudna operacja odtwórcza i naprawcza ucha, ale pierwsza, która może się udać. Niestety nie jest refundowana.

Dzięki temu mógłbym w końcu założyć okulary, bo nie będą mi spadać z prawej strony. Będę mógł w końcu usłyszeć świat tak, jak brzmi naprawdę ... - pisze Kamil na stronie zbiórki, gdzie można dokonywać wpłat.