Powodem utrudniającym osiąganie orgazmu może być także zbyt mały punkt G, czyli najwrażliwsza strefa erogenna kobiety znajdująca się na przedniej ścianie pochwy. O punkcie G słyszeli chyba wszyscy, jednak nie wszystkie kobiety są w stanie go zlokalizować.

Zdjęcie ilustracyjne /Pexels photo /Internet

Jego stymulacja i pobudzenie są drogą do osiągnięcia orgazmu. Jeśli punkt jest wystarczająco uwypuklony, tym większa szansa na kontakt tego miejsca z członkiem, a więc na wielokrotne i intensywne pobudzanie tej strefy.

Jeśli punkt ten jest trudny do zlokalizowania, można zdecydować się na zabieg jego tymczasowego powiększenia oraz ujędrnienia poprzez ostrzyknięcie tego obszaru preparatem kwasu hialuronowego. Substancja wypełni tkankę, uwydatni i ujędrnia ją, dzięki czemu będzie ona wrażliwsza na bodźce. Jest to procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, która nie wymaga hospitalizacji. 

Dzięki temu opisywane miejsce stanie się bardziej wrażliwe na doznania erotyczne przez rok. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut. Nic więc dziwnego, że zabieg powiększania punktu G staje się coraz bardziej popularny. Jego efekt można sprawdzić już po 4 godzinach.