Każdy z nas powinien regularnie wykonywać podstawowe badania, które pomogą nam kontrolować swoje zdrowie. Do tego zachęca też Barbara Kurdej-Szatan, aktorka, wokalistka i prezenterka w rozmowie z RMF FM mówi, że warto dbać o swoje zdrowie. "Warto być świadomym tego, co się dzieje w naszym organizmie i to naprawdę nie jest nic trudnego, pójść raz na jakiś czas na badania i sprawdzić wszystko" – mówi aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan /Kamil Barnowski /RMF FM

Proszę państwa, życie mamy jedno i warto o nie dbać. Więc warto być świadomym tego, co się dzieje w naszym organizmie i to naprawdę nie jest nic trudnego, pójść raz na jakiś czas na badania i sprawdzić wszystko - zwraca uwagę aktorka.

Dodaje, że regularne badanie się to klucz do zdrowego życia. Także ja bardzo gorąco zachęcam do tego, aby badać się regularnie, aby wiedzieć, co się w naszym organizmie dzieje. Jeżeli dzieje się coś złego, to jeżeli na tyle wcześnie wykryjemy wszystko, będziemy mogli temu zapobiec i cieszyć się życiem dalej - mówi aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że sama co jakiś czas wykonuje badania diagnostyczne i zachęca do tego swoich najbliższych. Także ja tak robię i polecam. Badam siebie i męża też gonię, chociaż z chłopami to różnie - kończy prezenterka.