Casey King jest znany głównie z amerykańskiego programu pt. "A family by the Ton". Widzowie kojarzą go z niewiarygodną nadwagą. W 2019 ważył 383 kilogramy i nie był w stanie normalnie funkcjonować. Od tamtej pory w jego życiu wiele się zmieniło. Zobacz, jak dziś wygląda. Jego metamorfoza robi wrażenie!

Mężczyzna doprowadził się do stanu, w którym nie mógł normalnie funkcjonować na co dzień. Spędzał czas głównie na graniu w gry i jedzeniu. Pochłaniał ogromne ilości kalorii. W wywiadzie dla "The Sun" porównał to do uzależnienia od narkotyków:

Cytat

Zawsze chciałem więcej, nie mogłem się najeść. Jedyną rzeczą, która by mnie uszczęśliwiła, było jedzenie
Casey King

Utknął w łazience

W życiu Casey'a zdarzyło się coś, co zmobilizowało go do zmiany swojego dotychczasowego trybu życia. Pewnego dnia utknął pod prysznicem na 11 godzin - nie był w stanie wyjść o własnych siłach.

Mężczyzna zrozumiał, że musi wziąć się za siebie. Zmienił dietę, obniżył liczbę spożywanych kalorii, zaczął ćwiczyć na siłowni i pływać na basenie. Nie mogło obejść się również bez operacji bariatrycznej. 

Wysiłki Carey'a nie poszły na marne i pozwoliły mu wygrać walkę o normalne życie. Pozbył się 250 kilogramów i teraz waży 113. 38-letni mężczyzna funkcjonuje normalnie i cieszy się życiem.

Czeka go jeszcze jedynie usunięcie pozostałej po zrzuceniu wagi skóry.