3-letnia Natalka walczy o życie. „Ja, matka, muszę dla niej zrobić po prostu wszystko, dlatego błagam was o pomoc i ocalenie mojego dziecka!" - pisze mama 3-letniej Natalki. Fundacja Siepomaga.pl zbiera pieniądze na leczenie dziewczynki.

Natalka przechodzi w Meksyku kolejne cykle immunoterapii /siepomaga.pl /

Glejak wykryty w główce Natalki ma rozmiary kurzego jaja. To nowotwór, który ją powoli zabija - napisała mama 3-letniej dziewczynki.

Czasami mam wrażenie, że Natalka jest silniejsza od nas. Dzielnie wszystko znosi, nawet nie płakała w drodze do szpitala. Mamy ciężkiego przeciwnika i będziemy walczyć z nim każdego dnia - dodaje.

Dziecko przechodzi w Meksyku kolejne cykle immunoterapii. Jak informuje Fundacja Siepomaga.pl, leczenie przynosi efekty, udało się zmniejszyć guz.

Dziecko przeszło już kilka zabiegów, które polegają na wprowadzeniu kombinacji leków przez tętnicę udową bezpośrednio do guza oraz do rdzenia kręgowego.

Jak pisze mama 3-latki, to eksperymentalna metoda walki z tym nowotworem.

Kilka dni temu rozpoczęła się procedura immunoterapii. Lekarze są teraz razem z moją córeczką na granicy życia i śmierci - modlę się, by szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę. Immunoterapia, aby nie napotkać na mechanizm obronny organizmu, musi być podana po chemii, która maksymalnie obniża odporność. Wtedy organizm może zabić najmniejsza infekcja - pisze kobieta.

Wpłata na leczenie Natalki

(mc)