Za nami pierwszy dzień jesieni, a nowy sezon, to dobry czas, by rozpocząć coś nowego. Mimo że jesień, to czas, który nam się kojarzy szaro i ponuro warto zadbać wtedy szczególnie o swoją formę, o swoją odporność i lepsze samopoczucie! Do tego właśnie zachęca A4®. „Granice są tylko w naszych głowach. Stać nas na wiele więcej niż nam się wydaje. Inauguracja sezonu to nowy początek i nowe okazje, by przełamać swoje bariery i przekroczyć własne granice” - przekonują.

1,2,3 października to weekend, w który odbędzie się wydarzenie Inauguracji Sezonu 2021/2022 organizowane przez A4®.


Wydarzenie ma formę online, jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych  i będzie transmitowane na żywo. Każdy może w nim uczestniczyć po wcześniejszym zapisaniu się przez oficjalny formularz na stronie wydarzenia. W trakcie przewidziane są konkursy, szkolenia, wywiady i inne atrakcje. Na uczestników wydarzenia czeka również certyfikat. 

Więcej szczegółów, a także informacje o zapisach znajdziesz tutaj>>>

Cała idea wydarzenia opiera się o prosty przekaz. Granice są tylko w naszych głowach. Stać nas na wiele więcej niż nam się wydaje. Inauguracja sezonu to nowy początek i nowe okazje, by przełamać swoje bariery i przekroczyć własne granice. Nieustanna praca nad sobą sprawia, że osiągamy to, co jeszcze przed chwilą wydawało się niemożliwe. Progres - dzięki nauce!