Portal Twoje Zdrowie zaprasza na premierowy odcinek nowego cyklu Ciekawa Mama. Jeśli jesteś młodą mamą, właśnie urodziłaś pierwsze dziecko i targają tobą setki pytań, to nowy program jest właśnie dla Ciebie. Ania, mama Mii, próbuje wraz z ekspertami, lekarzami specjalistami współpracującymi z naszym portalem rozwiać wątpliwości młodych mam.


Jak pielęgnować maluszka, kiedy wzywać lekarza, co zrobić, by nie wpadać w panikę przy pierwszej trudniejszej sytuacji? Na te i inne pytania odpowiedzi szukajcie w wideoblogach Ani - Ciekawa Mama. Śledźcie nasz portal Twoje Zdrowie, zapraszamy także na nasze media społecznościowe.  

WIDEOBLOG CIEKAWA MAMA: JAK KĄPAĆ NIEMOWLĘ


Cześć młode mamy! Jestem ciekawa czy potraficie już wykąpać swojego noworodka? Dla mnie było to na początku nieco stresujące, ale dzięki dobrej współpracy dałyśmy z Mią radę.

Jakiego rodzaju preparatów użyć do i po kąpieli? Czym osuszać dziecko?  Jak prawidłowo je trzymać i jak głęboko zanurzyć? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym filmie z udziałem eksperta - Pani Małgorzaty Pustuły, pielęgniarki ze Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie.

Zapraszamy do oglądania! 

A już za tydzień kolejne zagadnienie ważne dla młodych rodziców. Do zobaczenia!