Marzyła o tym, by pójść na koncert swojego ulubionego zespołu. Niestety tuż przed występem Backstreet Boys, u Amandy Cooley zdiagnozowano raka i trafiła do szpitala. Pielęgniarki sprawiły, że pacjentka poczuła atmosferę koncertu w szpitalnej sali.

kadr z nagrania występu pielęgniarek ze szpitala w Atlancie /Internet

Bilet na występ Backstreet Boys dostała na gwiazdkę. Jest zagorzałą fanką zespołu. Na ich koncert czekała prawie rok. Niestety na dwa tygodnie przed wydarzeniem, u 36-letniej Amandy Cooley zdiagnozowano białaczkę. Konieczna była pilna hospitalizacja.

Za namową jej siostry, pielęgniarki ze szpitala w Atlancie postanowiły fance popularnego boys bandu zrobić niespodziankę. Tańczyły i śpiewały największe hity Backstreet Boys.

Ich występ zrobił wrażenie nie tylko na samej pacjentce, ale też na członkach zespołu. Jeden z nich - Nick Carter - tak skomentował nagranie, które trafiło do internetu:

Amanda! Tęskniliśmy za tobą zeszłej nocy, Wygląda (i brzmi), jakbyś miała świetny zespół, który pomaga ci w walce z chorobą. Dziękuję pielęgniarkom z Centrum Onkologii w Northside za wszystko, co robicie!!