Do nietypowej sytuacji doszło podczas meczu Pucharu Szkocji kobiet między Inverness i St. Mirren. Jedna z zawodniczek skręciła kolano i po chwili sama sobie je nastawiła. Wszystko zarejestrowała kamera.

Do tej sytuacji doszło w 50. minucie meczu. Kapitan zespołu Inverness Caledonian Thistle F.C Jane O’Tolle walczyła o piłkę ze swoją rywalką. W pewnym momencie piłkarka niefortunnie upadła i dość mocno skręciła sobie kolano. Jej rzepka przekręciła się nienaturalnie w prawą stronę.

O’Tolle tuż po odniesieniu kontuzji sama zaczęła nastawiać sobie kolano, uderzając ręką i pięścią w rzepkę, aby ta wróciła na swoje właściwe miejsce.

Po chwili do zawodniczki podbiegły jej koleżanki i lekarz, który udzielił jej pomocy.

Co ciekawe, O’Tolle nie zeszła z boiska, ale po chwili przerwy postanowiła dokończyć spotkanie. Jej drużyna już w chwili urazu wygrywała 6:0, a ostatecznie zwyciężyła 7:0 z St. Mirren FC.

SPRAWDŹ: Koronawirus budzi strach. Odwołano trzy mecze Serie A