• Agnieszka Kołacińska

    • chirurg
    • profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, specjalista chirurg w Centrum Onkologii w Łodzi. Hon. European Board of Surgery Qualification in Breast Surgery (EBSQBS)- europejski chirurg piersi. Kształciła się w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie, Uniwersytecie we Florencji, Narodowym Instytucie Raka w Amsterdamie, Uniwersytecie w Helsinkach, Liverpoolu, Instytucie Onkologii w Tokio, Klinice Mayo w Stanach Zjednoczonych, Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku oraz Uniwersytecie w Rio de Janeiro. Zaangażowana w działalność charytatywną dla chorych onkologicznych.
Agnieszka Kołacińska
profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, specjalista chirurg w Centrum Onkologii w Łodzi. Hon. European Board of Surgery Qualification in Breast Surgery (EBSQBS)- europejski chirurg piersi. Kształciła się w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie, Uniwersytecie we Florencji, Narodowym Instytucie Raka w Amsterdamie, Uniwersytecie w Helsinkach, Liverpoolu, Instytucie Onkologii w Tokio, Klinice Mayo w Stanach Zjednoczonych, Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku oraz Uniwersytecie w Rio de Janeiro. Zaangażowana w działalność charytatywną dla chorych onkologicznych.
rmf24.pl
Partnerem serwisu
jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF 24