• Bartłomiej Juza

    • Flebolog
    • Doktor Bartłomiej Juza. Jest wykładowcą międzynarodowych kongresów takich jak IMCAS, ICAAM .W jego szczególnych zainteresowaniach znajduje się Flebologia. W praktyce codziennej zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem schorzeń układu żylnego, limfatycznego, a także dynamicznie rozwijającą się flebologią estetyczną - pajączki, teleangiektazje, wenulektazje, rumień. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia obrzęku tłuszczowego - lipodemi, a także terapię autologicznymi czynnikami wzrostu, wykorzystywanymi zarówno w leczeniu trudno gojących się ran, jak również celem przebudowy i regeneracji skóry całego ciała. Pracuje w klinice Genesis.
Bartłomiej Juza
Doktor Bartłomiej Juza. Jest wykładowcą międzynarodowych kongresów takich jak IMCAS, ICAAM .W jego szczególnych zainteresowaniach znajduje się Flebologia. W praktyce codziennej zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem schorzeń układu żylnego, limfatycznego, a także dynamicznie rozwijającą się flebologią estetyczną - pajączki, teleangiektazje, wenulektazje, rumień. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia obrzęku tłuszczowego - lipodemi, a także terapię autologicznymi czynnikami wzrostu, wykorzystywanymi zarówno w leczeniu trudno gojących się ran, jak również celem przebudowy i regeneracji skóry całego ciała. Pracuje w klinice Genesis..
rmf24.pl
Partnerem serwisu
jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Redaktor naczelną portalu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM. Zespół tworzą dziennikarze RMF FM i RMF 24